uaen

НОВИНИ СВЯТКУВАННЯ

стор.      1   2   3   4    5  

Тот, кто ничего не знает, всему верит - Иоганн Вольфганг Гете

Только два стимула заставляют работать людей: жажда заработной платы и боязнь ее потерять. Г. Форд


НОВИНИ СВЯТКУВАННЯ

25 Вересня 2006 р.

Влада закликає львів'ян до розуміння

Організація святкування 750-річчя міста Львова виходить на фінішну пряму — у центрі міста почалася підготовка до концертів та шоу. У зв'язку з цим із 25 вересня уже перекрили частину проспекту Свободи (відрізок між вулицями Гнатюка та Городоцької), а з 29 вересня недоступною для транспорту буде уся центральна частина міста.

З понеділка, 25 вересня. біля Оперного театру почали монтувати сцену та інші технічні споруди, необхідні для проведення Світлового шоу Ґерта Гофа. Як розповів заступник керівника ГО «Дирекція з організації святкування 750-річчя міста Львова» Тарас Ших, все необхідне обладнання уже прибуло. Наступні кілька днів біля Оперного театру, на його балконах та даху можна буде бачити робітників, які розміщуватимуть техніку.

Із шостої години ранку 29 вересня центральна частина міста — від вулиці Франка до вул. Городоцької та від вул. Стефаника до вул. Підвальної — буде перекрита для всіх видів транспорту. За словами начальника управління транспорту Львівської міської ради Миколи Шкургана, на цей час навіть скасують маршрути електротранспорту, які проходять через центр. Також Микола Шкурган звернувся до мешканців центральної частини Львова з проханням не ставити свої авто біля будинків, а на певний час залишати їх на автостоянках.

Рух перекриватимуть і в місцях поза центром міста, де відбуватимуться акції та концерти, зокрема на вулиці Стрийській біля Монументу слави. Однак там рух транспорту зупинять лише на деякий час. Щодо шляхів відводу, то управління транспорту разом з ДАІ ще відпрацьовує їх. Крім того, влада розробляє методику уникнення корків на вулицях, які через обмеження руху будуть перевантажені. Зокрема, у цих районах працюватимуть евакуатори.

Рух центральною частиною міста повністю відновлять уже з понеділка, 2 жовтня, а проспектом Свободи — з другої половини того ж дня .

Безпеку та відносну зручність руху на час святкування забезпечуватимуть основні сили та засоби міського та обласного ДАІ. За словами командира окремої роти ДПС ДАІ при УМВСУ у Львівській області Віктора Маршука, є домовленості з ДАІ з інших областей, однак їх залучатимуть лише якщо у цьому виникне необхідність. Працівники ДАІ також стоятимуть на під'їздах до міста та роз'яснюватимуть усім, хто в'їжджатиме до Львова, куди і як проїхати, а також де буде святкування.

Однак не лише незручності чекатимуть львів'ян та гостей міста у дні святкування. Зокрема, міська влада домовилася з перевізниками — власниками приватних маршрутів, щоб на 29 вересня — 1 жовтня вони змінили графік руху. Тож «маршрутки» їздитимуть до 1-2 години ночі. Крім того, на маршрути міста виїдуть 15 нових тролейбусів. Ці машини більші, ніж старі тролейбуси. Крім того, вони повністю облаштовані для перевезень неповносправних пасажирів. До речі, неповносправні навіть у дні святкувань зможуть добратися до центру. Працівники ДАІ мають вказівку пропускати їх транспорт.

Міська влада та організатори святкування чудово розуміють, що перекриття вулиць викличе великі незручності, зважаючи на вузькі вулиці центру нашого міста. Тож львів'янам варто поставитися до цього з розумінням. А організатори святкування зі свого боку обіцяють негативні емоції, отримані за цей тиждень, компенсувати уже 30 вересня та 1 жовтня, влаштувавши незабутній День міста.

 
Доводы, до которых человек додумывается сам, обычно убеждают его больше, нежели те, которые пришли в голову другим. Б. Паскаль

...надо стараться выяснить - не кто знает больше, а кто знает лучше. М. Монтень


Мы далеко не лучше знаем то, что видим ежедневно. Л. Мерсье

Если хочется работать - ляг, поспи, и всё пройдёт.

Женский юмор:

8 Марта - практически единственный день, когда женщина соглашается со всем, что говорится в её адрес

В споре с женщиной последнее слово может сказать только эхо