uaen

НОВИНИ СВЯТКУВАННЯ

26 Вересня 2006 р.

Інґрід буде у Львові

стор.      1   2   3   4    5  

Люди в древности не любили много говорить. Они считали позором для себя не поспеть за собственными словами - Конфуций (Кун-цзы)

В тяжелые времена от деловых людей толку больше, чем от добродетельных. Ф. Бэкон


НОВИНИ СВЯТКУВАННЯ

18 Вересня 2006 р.

Для волонтерів - пиво від мера

Відбір у волонтери для роботи під час святкування 750-річчя Львова закінчився. Із усіма добровольцями, чиї анкети відібрали організатори, зустрівся мер міста Андрій Садовий.

Зал палацу культури імені Гната Хоткевича, де відбулася зустріч, був переповнений. Хоча організатори попередньо оголошували, що волонтерів потрібно 500 осіб, анкет надійшло так багато, що Служба волонтерів прийняла мужнє рішення збільшити кількість добровольців до семисот. Тож Андрія Садового у палаці Хоткевича зустрів аншлаг.

Міський голова подякував молодим людям за їх бажання допомогти місту гідно прийняти гостей на 750-річний ювілей. За словами мера, їх вчинок — це справжній патріотизм. Наприкінці своєї короткої промови Андрій Садовий пообіцяв молоді після закінчення святкування зводити усіх на пиво. Неповнолітнім волонтерам мер запропонує лише безалкогольне.

Після обіцянки міського голови волонтери у піднесеному настрої вислухали короткий інструктаж представників Дирекції з організації святкування 750-річчя міста Львова та ознайомилися зі структурою Служби волонтерів.

У львів'ян та гостей міста найбільше зацікавлення повинні викликати волонтерські групи, які розповідатимуть про історію міста, та інфо-групи.

Волонтери-«історики» працюватимуть у центрі міста. Їх завданням буде привертати увагу гостей, розповідаючи їм про історію нашого міста. З них виділять групи по 2-3 особи, які «прикріплять» до однієї з 25 визначних історичних пам'яток Львова. Тож кожен, хто підійде до цих волонтерів, зможе прослухати історію цього місця. Наприклад, на площі Ринок таких груп буде кілька. Зрозуміло, що волонтери цих груп пройдуть спеціальний тренінг із історії Львова.

Щодо інфо-груп, то це будуть такі собі інформаційні центри. По місту їх буде приблизно двадцять п'ять — стаціонарних та мобільних. Волонтери надаватимуть усім, хто звернеться до них, необхідну інформацію. Наприклад, що, коли і де відбуватиметься під час святкування, або як добратися у будь-яку частину нашого міста. Також до функцій волонтерів входитиме зустріч, супровід та поселення гостей.

Тож, як видно, роботи цим хлопцям та дівчатам не бракуватиме. Однак, усі, з ким ми спілкувалися після зустрічі, виявили повну готовність попрацювати для свого міста. На запитання, що підштовхнуло їх зголоситися у волонтери, відповідь була майже одностайна — бажання допомогти Львову якнайкраще відсвяткувати своє 750-річчя. А щодо нагороди за свою роботу, то волонтери хочуть «зовсім трошки» — увійти в історію.

Юрій НАКОНЕЧНИЙ, керівник Служби волонтерів: «Серед тих, хто зголосився бути волонтером під час святкування 750-річчя Львова є група людей з Польщі, один американець українського походження, чимало молоді, яка навчалася у Європі, а зараз повернулася в Україну.

Керівники волонтерських підрозділів просто вражені, скільки молодих людей вільно володіє іноземними мовами. Тому кількість іноземців, які інформацію про Львів зможуть почути рідною мовою, буде досі небаченою.

До речі, міська влада уже думає, як згодом можна використовувати цей потужний ресурс доброї волі, який пройде «перевірку боєм» у дні святкування 750-річчя Львова».

фото Олега Огородника

 
Мы далеко не лучше знаем то, что видим ежедневно. Л. Мерсье

Ты никогда не будешь знать достаточно, если не будешь звать больше, чем достаточно. У. Блейк


Нет ничего, на что бы ни дерзнуло воображение человека. Лукреций

На интересной работе и сны интересные видишь.

Женский юмор:

Женщина уверена, что дважды два станет равно пяти, если как следует поплакать и устроить скандал...

Милые девушки, глупо волноваться из-за каких-то там пятен. Надо волноваться, когда их нет!