uaen

НОВИНИ СВЯТКУВАННЯ

стор.      1   2   3   4    5  

Как можно иметь дело с человеком, которому нельзя доверять? Если в повозке нет оси, как можно на ней ездить? - Конфуций (Кун-цзы)

Кто приобретает знания, но не пользуется ими, подобен тому, кто пашет, но не сеет. "Круг чтения"


НОВИНИ СВЯТКУВАННЯ

15 Вересня 2006 р.

Ґерт Хоф та Руслана старалися спеціально для Львова

Нiмецький режисер і постановник свiтломузичних вистав Ґерт Хоф та українська співачка Руслана Лижичко раді, що їхню спільну творчість найперше побачить саме Львів та ще й на свій 750-річний ювілей.

Про це вони розповіли на прес-конференції, яка відбулася у Києві. За словами Хофа, він дуже радий зробити світлове шоу для Львова у дні святкування 750-річчя міста, бо йому дуже подобається це місто.

Постановка, яку пан Хоф та Руслана представлять глядачам 30 жовтня у нашому місті — це результат їх спільної роботи. Салюти та лазери, які освітлюватимуть площу перед Оперним театром супроводжуватиме музика, яку написала під впливом творчості німецького «майстра світла» українська співачка, аналізуючи твори класиків. Львів отримає феєричне шоу, бо у співпраці народжується геніальний твір, — впевнені автори.

Нагадаймо, що німецький режисер пообіцяв вразити Львів феєрверками, які піднімуться на висоту 80 кілометрів

 
В дело воспитания процессу саморазвития должно быть отведено самое широкое место. Человечество всего успешнее развивалось только путем самообразования. Г. Спенсер

Ошибочно думать, что многознание есть достоинство. Важно не количество, а качество знания. Л.Н. Толстой


Знание должно служить творческим целям человека. Мало накоплять знания; нужно распространять их возможно шире и применять в жизни. Н.А.Рубакин

Входя в кабинет своего начальника, старайся не задеть носом порог.

Женский юмор:

Женоненавистник - это мужчина, который ненавидит женщин не меньше, чем женщины ненавидят друг друга

Так в чём же заключается ваша непоколебимая сучность?