uaen

НОВИНИ СВЯТКУВАННЯ

26 Вересня 2006 р.

Інґрід буде у Львові

стор.      1   2   3   4    5  

Тот, кто ничего не знает, всему верит - Иоганн Вольфганг Гете

Идеи - это капиталы, которые приносят проценты лишь в руках профессионала. А. Ривароль


СВІТЛО БУДЕ !

Високий замок - 21.09.2006
Експрес і Львівська газета - 22.09.2006

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути! Що б не говорили впродовж останніх двох тижнів, львів'яни та гості міста таки стануть свідками неймовірного видовища - 30 вересня лазерне шоу Герта Хофа освітить вечірнє небо Львова. Ексклюзивним спонсором шоу стала національна мережа гіпермаркетів будівельних матеріалів «Епіцентр».

За 750 років свого існування Львів ще не бачив такого феєричного дійства! Вперше у нашому місті очікується шоу подібного масштабу. З нагоди 750-річчя міста Лева видатний німецький режисер і постановник світломузичних феєрій Герт Хоф подарує львів'янам та гостям міста незвичайне театральне видовище на площі перед Оперним театром.

Місто Лева освітять салюти висотою 80 метрів. Величезна кiлькiсть пiротехнiки, 50 надпожутних лазерiв створять неповторну атмосферу свята. Вишукана і надсучасна архітектура світла у шоу Герта Хофа поєднається із старовинною архітектурою Львова.
Світлове видовище є настільки вражаючим, що кожен глядач відчуває себе учасником історичного моменту. Ідея світлового перфоменсу проста і грандіозна водночас. Кожне шоу базується на особливій музиці, архітектурі міста, у якому воно відбувається і з урахуванням національних традицій.

Захоплювати, дивувати, створювати свято - ось таке покликання у німецького мага і чародія Герта Хофа. Бо як же по-іншому назвати людину, яка створює фантастичні, феєричні, яскраві видовища у небі і на землі для мільйонів глядачів? Він і театральний режисер, і піротехнік, і митець світлодизайну: Завдяки національній мережі гіпермаркетів будівельних матеріалів «Епіцентр», майстер неймовірних світлових видовищ відвідає Львів.

Сьогодні жодне масштабне дійство світового рівня не обходиться без світлових композицій німецького художника. Герт Хоф організував десятки грандіозних шоу по всьому світу. Найкращі з них назавжди залишилися в історії.

У 1994 році узбережжя Атлантичного океану у Франції освітилося яскравими кольорами від шоу «Небо зі світла і вогню». На цю постановку митця надихнула картина Давіда Фрідріха «Сходження місяця на море». За цим дійством спостерігало більше мільйона людей. Далі було знамените вогняне шоу для гурту Rammstein. Але на весь світ режисера прославив «міленіум». У 2000 році на зламі тисячоліть одразу чотири столиці стали аренами світломузичних феєрій - Афіни, Берлін, Будапешт і Пекін. До речі, Герт Хоф - єдиний художник, якому грецький уряд дозволив використати Акрополь як подіум для його постановки.

У 2003 році в Сполучених Штатах Америки він втілив у життя один із найграндіозніших мегапроектів «Вогні свободи». Меценатом цього шоу став відомий мільйонер Дональд Трамп. Того ж року Хоф вразив усіх неймовірною постановкою на День міста у Москві.

І ось тепер він у Львові! Вже 30 вересня на честь 750-річчя рідного міста львів'яни побачать шоу Герта Хофа на власні очі.

Завдяки національній мережі гіпермаркетів будівельних матеріалів «Епіцентр» Львів має змогу наблизитись до Європи. Адже не кожен день у Львові можна побачити визначне шоу європейського зразка. Всім відомо, що й у самому «Епіцентрі» вже давно діють європейські стандарти якості та обслуговування клієнтів.

Національна мережа гіпермаркетів будівельних матеріалів «Епіцентр» постійно розширюється. Вже незабаром у Львові, на вулиці Городоцькій відбудеться відкриття першого у Західній Україні сучасного гіпермаркету будівельних матеріалів «Епіцентр».
Телефон «Епіцентру» у Львові: 298-67-67.

«Епіцентр» - це не тільки досконалі ідеї для Вашого будівництва, декорування чи ремонту, це ще й і яскраві ідеї для Вашого святкування. Національна мережа гіпермаркетів будівельних матеріалів «Епіцентр» запрошує всіх 30 вересня на евент шоу Герта Хофа на площі біля Оперного театру.

Будьте в епіцентрі грандіозного свята!

Оля Войцович
Юрій Синенький

 
Ведь истинно то, что умение сохраняет имение, а имение не дает умения. Хуан Мануэль

Прежде старайся исследовать вещи, находящиеся вблизи тебя, затем те, которые удалены от твоего зрения. Пифагор


Я сейчас курю восхитительную мысль с обаятельным запахом. Ее смолистая нега окутала мой разум точно простыней. В. Хлебников

Не волнуйся, если что-то работает не так. Если бы всё работало как надо, ты сидел бы без работы.

Женский юмор:

Молчание - единственная вещь из золота, не признаваемая женщинами

Женщины своих лет не считают. За них это делают подруги.