uaen

НОВИНИ СВЯТКУВАННЯ

стор.      1   2   3   4    5  

Дни такие длинные, а годы такие короткие! - Альфонс Доде

Если рассмотреть проблему достаточно внимательно, то вы увидите себя как часть этой проблемы. Аксиома Дучарма


Герт Хоф

Герт Хоф - людина унікальної професії. У Німеччині вона називається Lichtkunstler, дослівно «художник по світлу». Хоф -- це художник, який використовує світло як основний матеріал для своїх робіт. Із цього ефемерного, віртуального матеріалу Гет Хоф створює твори такого масштабу, який може вразити будь-кого.

Дійства Герта Хофа - це унікальні вистави з використанням світла, неонів, лазерів, висотних феєрверків та піротехніки. Навіть на фотографіях світлові шоу Хофа не можуть не дивувати. Кожне шоу німецького художника - це спеціально підібрана або написана музика, особливості зовнішнього вигляду міста з урахуванням ландшафту, особливості архітектури міста і національних традицій країни. Ці критерії є для Хофа визначальними факторами при розробці ним усього проекту.

Народився Герт Хоф під Ляйпцігом, у колишній НДР. Він відчув на собі усі «прикраси» життя при тоталітарному режимі: у 60-тих роках він півтора року відсидів у в'язниці, куди його привела неполіткоректна за мірками соціалістичної Німеччини любов до музики Rolling Stones. У в'язниці наглядач вибив йому праве око. Потім уже була театральна школа, робота у театрах Ляйпціга та Берліна. Гоф вивчав творчість Бертольда Брехта доти, поки «не став більше Бертольдом, ніж Гертом!». На початку 80-х рр. він поставив «Пауле панке» -- першу в НДР рок-виставу. Або, як казали у Радянському Союзі, «зонг-опера», тобто мюзикл. Відтоді Хоф тісно працює з музикою - сучасною, класичною і архаїчною. Він або створює композиції на основі музичних творів, або, що трапляється частіше, -- співпрацює разом з музикантами і композиторами над єдиною концепцією світломузичного шоу.

На рахунку Герта Хофа десятки найграндіозніших шоу. Наприклад, у 1994 році на основі музики Арво Пярта і за мотивами картини Давіда Фрідріха «Сходження місяця на море» на узбережжі Атлантичного океану у Франції Герт Хоф поставив шоу «Небо із світла і вогню». Його глядачами тоді стали більше мільйона людей. Німецький художник також розробив знамените вогняне шоу для гурту Rammstein . У 2000 році Хоф поставив світломузичні феєрії з нагоди зміни тисячоліть відразу для чотирьох країн - Угорщини, Китаю, Греції (до речі, Герт Хоф - єдиний художник, якому грецький уряд довірив Акрополь як подіум)   і Німеччини.

Сьогодні усі масштабні шоу світового рівня не обходяться без світла німецького художника. 2003 року Герт Хоф реалізував в США мегапроект «Вогні свободи» (Lights Of Freedom/Lichter der Freiheit) за кошти відомого мільйонера Дональда Трампа. Того ж року Гоф поставив світлове шоу на День міста у Москві.

Цього року світлове шоу Герта Хофа зможуть побачити і львів'яни.

За матеріалами сайту www.gert-hof.de

 
Ошибочно думать, что многознание есть достоинство. Важно не количество, а качество знания. Л.Н. Толстой

Идеи у него в голове v как стекла в ящике: каждое отдельности прозрачно, все вместе v темны. А. Ривароль


На вопрос, как ученикам преуспеть, Аристотель ответил: - Догонять тех, кто впереди, и не ждать тех, кто сзади.

Самый плохой день отдыха всё же лучше, чем самый хороший рабочий день.

Женский юмор:

Дороже всего, как ни странно, стоят бесплатные женщины...

Нет ничего более неустойчивого, чем диалог двух женщин, поскольку он мгновенно распадается на два монолога