uaen

НОВИНИ СВЯТКУВАННЯ

стор.      1   2   3   4    5  

Сон разума порождает чудовищ - Гойя Франсиско Хосе

Конечно, обдумывай "что", но еще больше обдумывай "как"! И. Гете


Опера пiднiметься в небо

Опера пiднiметься в небо
(розмова з Гертом Хофом)

Пiд час ювiлею мiсто Лева освiтять салюти висотою 80 метрiв
Величезна кiлькiсть пiротехнiки, 50 надпожутних лазерiв i висотнi салюти тривалiстю майже 20 хвилин допоможуть видатному нiмецькому режисеровi й постановнику свiтломузичних феєрiй Герту Гофу намалювати в небi Львiвський оперний театр.


Останнiй стане головним героєм вистави, яку пан Гоф вперше покаже в Українi з нагоди святкування 750-рiччя. Детальнiше про те, що побачать львiв'яни та гостi нашого мiста, -- в iнтерв'ю"Експресу" з Гертом Гофом.

-- Пане Гоф, розкажiть, будь ласка, про шоу, яке ви покажете в перший день святкування 750-рiччя Львова.

-- Ви можете порiвняти це дiйство з театральною виставою, яка має чотири акти й вiдбуватиметься в небi. Я використаю 50
найсильнiших лазерiв свiту, найпотужнiшi проектори, пiротехнiку i феєрверки. З допомогою неону я опишу архiтектуру Опери в небi. Я розкажу iсторiю вашого мiста з допомогою свiтла i вогнiв. Це буде своєрiдна подорож у небо.

Хочу також сказати ось що. Зазвичай феєрверки досягають висоти 18 метрiв, а у Львовi вони пiднiмуться на висоту 80 метрiв. Шоу триватиме 15 -- 20 хвилин пiд звуки неповторної музики. До речi, музику ми забезпечимо разом iз Русланою, яка спiватиме.

-- Ви використовуєте у своєму шоу лазери, пiротехнiку та музику. На що робитиметься акцент?

-- На свiтло. Зазвичай, люди, дивлячись на такi шоу, бачать усе на одному рiвнi. А я хочу пiдняти картину в небо, а потiм опустити її на землю. I головне, що я ставлю собi за мету, --
здивувати i вразити усiх присутнiх. Наразi ще не знати, скiльки саме салютiв злетить цього дня в небо. Спочатку треба визначити, яка їх кiлькiсть буде безпечною для глядачiв.

Робота над шоу триває уже близько чотирьох мiсяцiв, i трудиться над ним майже сто чоловiк. I хочу зазначити, що для будiвлi Опери воно є абсолютно безпечним.

До речi, я знаю, що у Львовi часто дощить. Але вiдразу хочу усiх заспокоїти: погана погода на якiсть видовища не вплине. Якщо
для глядачiв дощ -- погано, то для шоу -- прекрасно. Адже пiд час дощу дуже добре видно променi свiтла.

-- Для мене велика честь прийняти це запрошення. Адже Україна i Львiв -- це щось особливе. Менi дуже подобається ваш характер. Я зблизився з українцями завдяки Русланi, з якою спiвпрацюю уже бiльш нiж рiк. Ми плануємо зробити з нею шоу по мiстах Європи.

Я працював у цiлому свiтi. З колишнiх країн
СРСР Україна стала другою країною, яку я вiдвiдав. Ранiше я зробив видовище на Краснiй площi в Москвi.

Постановка цього шоу буде унiкальною. Воно пов'язане з архiтектурою вашого мiста, i акцент робиться саме на цьому. Львiв'яни побачать цей ексклюзив.

До речi:

Руслана Лижичко:

-- Герт Гоф -- великий художник, майстер свiтла i пiротехнiки, який працює на величезних площах мiст усього свiту. I я дуже тiшуся, що вiн погодився зробити нам такий подарунок. Це буде фантастичне шоу. Львiв святкуватиме ексклюзивно i дуже несподiвано. Це буде вишукано, по-європейськи i по-українськи.

Щодо музики, яка супроводжуватиме шоу, то ми домовилися, що туди увiйдуть найпотужнiшi елементи нашої культури, ритми i звуки. Нинi я аналiзую Лисенка i Скорика, твори яких ми, певно, також
використаємо. Я певна, що в день святкування 750-рiччя Львiв стане найкращим мiстом у свiтi.

Оля ПIЛIЩУК, Експрес

 
Я уже не знаю того, чему научился, а немногое, что еще знаю, просто угадал. Н. Шамфор

Каждый человек меня в чем-то превосходит; и в этом смысле мне есть чему у него поучиться. Р. Эмерсон


Нет ничего, на что бы ни дерзнуло воображение человека. Лукреций

Будь великодушен - прости подчинённым свои ошибки.

Женский юмор:

У женщины всякое слово - паразит

Извечный вопрос женщин: что б такое съесть, чтобы похудеть?